Кілери

рік 2010
країна США
режисер Роберт Лукетіч
жанр бойовик, комедія
рейтинг PG-13
час 100 хв
У головних ролях: Ештон Катчер, Кетрін Хайгл

У Ніцці Спенсер зустрів Джен і зрозумів, що вона є саме тією жінкою, з якою він міг би почати нове життя. Після трьох років спільного щасливого життя, Джен дізнається, що її чоловік не той, за кого себе видає. Він відмінно стріляє, нокаутує сусіда кілера і швидко приймає найнесподіваніші рішення. Спенсер - колишній агент ЦРУ, за ліквідацію якого призначають нечувану нагороду. Він спробує знайти людину, яка його «замовив», паралельно тягаючи з собою вагітну дружину, вважаючи її «єдиною, на кого можна покластися», так як кілером може бути будь-яка людина, навіть колега з роботи або близький друг.

Роберт Лукетіч вміє ставити екшен і це, мабуть, головна його заслуга, оскільки фільм є цілком стерпну   пародію на «Містера і місіс Сміт» з погонями, ефектними битвами і перестрілками. Але сенс сюжету, як завжди буває з подібними картинами, стає досить туманним ближче до середини, а в кінці взагалі набуває обрисів легкої дурості. Свій меседж фільм до глядача доніс, але по дорозі розгубив всі свої нечисленні козирі.

Катчер, до недавнього часу грав героїв-коханців вирішив перекваліфікуватися в спеціального агента з замашками професійного кілера. Включаючи в певні моменти де свою солодкаво посмішку, де накочений торс, він уособлює собою приклад справжнього чоловіка з глянцевої обкладинки. Чого не скажеш про Хейгл. Невпевнено зображає неврастенічку, вона виглядає старше свого партнера років на десять. Її істеричні вигуки і абсолютно недоречне для передової компанії вираз обличчя підказує про тотальну помилку кастингу. Якщо в «Голої правді» вона по-справжньому блищала в головній ролі, показуючи свій видатний комедійний талант, то тут вона йде в тінь Катчера, лише іноді дозволяючи заявити про себе як про актрису.

Охоплюючи не довгий шлях спільного життя на перший погляд ідеальної пари, яка переживає «кризу трьох років», фільм лихо перекручує події в шаленому ритмі, залишаючи простір для одвічної теми пошуку щастя і пізнання партнера. І хоча щастя в спільному житті з кілером стає досить умовним поняттям, це все ж не заважає молодятам ловити моменти задоволення. Вичерпну відповідь на питання про пошук щастя обмежується двома смужками в тесті на вагітність.